• bilgi@bursafirmarehberi.com.tr
  • 0542 322 16 16

GOLD Narlıdere Fidancılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Umut GÖKGÖZ
  • ADRES: Narlıdere Köyü, Okul Sokak No 6/1
  • TELEFON: 0 (542) 322 1616
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (542) 322 1616
  • WEB SİTESİ: https://www.fidan.narlidere.com.tr/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Narlıdere Köyü, Okul Sokak No 6/1

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Narlıdere Fidancılık; Bursa’nın Kestel ilçesine bağlı Narlıdere Köyü eşrafından Bekir GÖKGÖZ tarafından kurulmuştur. Marmara Bölgesi’nin en verimli tarım arazilerinin bulunduğu Bursa ili ve çevresinde kaliteli Meyve Fidanı Üretimi gerçekleştiren Narlıdere Fidancılık olarak dedelerimizden aldığımız bayrağı daha ileri taşımaya gayret ediyoruz.

Sertifikalı Meyve Fidanı Üretimi konusunda uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz sayesinde Klasik, Bodur, Yarı Bodur, Anaç, Chief olmak üzre Armut, Şeftali, Ayva, Elma, Nektarin, Erik, Kiraz, Vişne, Kayısı, İncir, Zeytin fidanı çeşitlerini zengin tarım arazilerimizde doğal ortamlarında yetiştiriyoruz. Fidan üretimi sürecinde bağlı olduğumuz Ziraat Odası & Tarım İlçe müdürlüğü tarafından sürekli olarak numune, örnek ve toprak analizleri yapılmaktadır.

Yetiştiriciliğini yaptığımız Meyve Fidanı çeşitlerinde daima en sağlam köklü anaçları ve kaliteli meyve verimine uygun olan cinsleri ön planda tutarak ekimini yapmış olduğunuz fidanların mümkün olan en kısa sürede hasata ulaşmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye genelinde tarım ile uğraşan çiftçiler tarafından bilinen ve güvenilirliği ile öne çıkan Narlıdere Fidancılık üretimini yapmış olduğu tüm fidan çeşitlerini firma bünyesinde görevli Ziraat Mühendisi personeli ile sürekli olarak takip etmektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun meyve fidanı ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz tecrübeli ve sektörde kendini kanıtlamış firmalardan olan Narlıdere Fidancılık satışını yapmış olduğu fidanların ilerleme süreçlerini takip etmektedir. Müşterilerinden gelen bilgiler dahilinde gerekli Ar-Ge açılımı (Araştırma ve Geliştirme) çalışmalarını sürdüren firmamıza iletişim bilgileri yardımıyla ulaşıp bilgi edinebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO