• bilgi@bursafirmarehberi.com.tr
  • 0542 322 16 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,106 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhtarın Yeri
  • ADRES: Kazancı Mahallesi Kazancı Caddesi No:1
  • TELEFON: 0 (224) 386 1200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00

FİRMA HAKKINDA

Yaklaşık 25 yıl önce bir çınar ağacının dallarının altında kurduğumuz küçük bir kulübede yeşerdi tüm hayallerimiz…

Biz o yıllarda günce sadece 50 bardak ay satarak başladık bu başarılarla dolu serüvene… Hatta bir gün bu küçük dükkanımıza aynı anda 18 misafirimiz çay içmeye gelmişti. Gelin görün ki bizim elimizde 14 adet çay bardağı vardı. Bizde ne yapalım? Bu 14 bardak ile ilk olarak 14 kişiye çay verdik. Çaylarını ilk bitiren 4 misafirimizin çay boşlarını topladık , yıkadık ve tekrar çay doldurup diğer kalan 4 misafirimize çay verdik.

Köyümüzde ve eski İnegöl Bursa yolu üzerinde o güne dek bir işletme açılmamıştı. Biz burada ilk olarak bu boşluğu doldurmak için çay, tost, çerez ve bisküvi… gibi ürünler satarak hizmetinize girdik. Bu nedenle de köyümüzün ve üzerinde bulunduğumuz yolun ilk işletmesiyiz.

Zamanla sucuklu yumurta ve melemen yapmaya başladık. Ve bu arada 2000 yılında bu kulübemizin hemen arkasında 2018 yılına kadar hizmet edeceğimiz 110 m2’lik (o zamanki hali ile) yeni yerimize taşındık. ve ilk köftemizi de bu yılda yapıp bu yılda servis ettik.

2002 yılında bu yeni dükkanımızda ilk kahvaltı servisimize başladık. Zamanla kendimizi geliştirip her yıl kalitemize yeni standartlar ekleyerek 2018 yılı mayıs ayına kadar bu dükkanımızda çalıştık.

Tüm yasal izinlerini alıp 2017 yılı Temmuz ayında inşaatına başladığımız yeni tesisimizde 10 ay sonra Mayıs 2018 yılında hizmet vermeye başladık. Bu yeni yerimizde 60 personelimiz ile köy kahvaltısı ve ızgara çeşitleri alanında günde 1.500 misafiri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

25 yıl önce Yakup Fidan tarafından kurulup bugün çocukları Ömer Faruk Fidan ve Furkan Fidan tarafından yönetilen bir aile şirketiyiz.

Bizim vizyonumuzu oluşturan temel kavramlar ise; İçerisinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz hem kendi köyümüz Kazancı, hemde Muhtarınyeri ni tüm Türkiye için örnek bir marka yapmak ve kırsal turizm de sektörün öncüsü ve belirleyicisi olmaktır.

Misyonumuz ise; Güney Marmara bölgesinin turizm anlayışını geliştirmek, gelen misafirlerimize ve çalışanlarımıza en uygun hizmet anlayışını sunma prensipleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO