• bilgi@bursafirmarehberi.com.tr
  • 0542 322 16 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
157 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: furkan sağlam
  • ADRES: Atıcılar, Aslan Sk. No:6, 16270 Osmangazi/Bursa, Türkiye
  • TELEFON: 0 (543) 748 6161
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Bursa kurye tek bir ampulden 26 palet motora kadar teslimatları gerçekleştirebilmemiz için çok çeşitli araçlar işletiyoruz. Bursa kurye filomuzu buradan görüntüleyin. Bursa kurye hizmetleri, önde gelen ‘orijinal ekipman üreticilerine’ ve son kullanıcılara Bursa kurye lojistik çözümleri sağlama konusunda 30 yılı aşkın sektör deneyimi kazanmıştır.

Çeşitli BT endüstrisi müşterilerimiz, saha servis ekiplerine yetkili parça dağıtımı ve sözleşmeli Bursa kurye desteği konusunda yardımcı olmak için günlük olarak hizmetlerimize güveniyor. Bursa kurye hizmetimiz, özel sürücü ve araç bazında çalışır.

Bursa kurye sürücülerimiz, toplamadan teslimata kadar her zaman en hızlı ve pratik rotayı seçecektir. Tipik olarak tüm büyük Bursa ve Türkiye şehirleri için toplama süremiz sadece 45 dakikadır. Bursa da ki herhangi bir konumdan en fazla 60 dakika içinde toplamayı hedefliyoruz.

Tüm Bursa kurye teslimat süreci boyunca ürünlerinizin kontrolünü elinizde tutmanızı istiyoruz. Bu, biz toplamadan önce yükü artırabileceğiniz ve hatta değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Hatta teslimat adreslerini değiştirebilir, ekstra teslimatlar ekleyebilir ve hatta mallar hareket halindeyken teslimat süresini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, giden Bursa kurye maliyetin en fazla %50’si kadar iade ayarlayabiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Destek - WHM Bilişim - Hosting - SEO